Biblioteka

Biblioteka pędzi na shopping! Zaproponuj zakup książki do biblioteki szkolnej!

Dobra wiadomość! W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa nasza biblioteka otrzymała dofinansowanie projektu zakupu nowych książek!

 Zapraszamy Was do zgłaszania swoich typów. Możecie to zrobić:

 klikając w link: https://padlet.com/witkowskaalicja/ksiazki i naciskając przycisk „+” w prawym dolnym rogu ekranu – wtedy dodacie tytuł, lub bezpośrednio w bibliotece, lub na emaila: bibliotekaplastyk@wp.pl

Wystarczy tytuł i autor lub sam tytuł Waszej propozycji.
Chcemy kupić książki, które z przyjemnością będziecie czytać, wypożyczać – także na okres wakacji.
Liczymy na Wasze typy! Czekamy do 17 marca.

Parę słów o bibliotece
To tutaj uczniowie i nauczyciele w miłej atmosferze poszerzają swoją wiedzę.  Nasze zbiory to ponad 13 000 książek i innych wydawnictw głównie z zakresu historii sztuki i literatury. Posiadamy bogatą kolekcję albumów i reprodukcji artystów polskich i zagranicznych. Na bieżąco uzupełniamy księgozbiór o cenne podręczniki dla przyszłych projektantów, ilustratorów, fotografów, grafików. Dzięki wykorzystaniu programu komputerowego MOL Optivum 2000+ uczniowie i nauczyciele mogą w sieci lokalnej szkoły przeglądać katalog biblioteki i korzystają z kart czytelnika z kodem paskowym. Uczniowie mają do dyspozycji komputery z dostępem do internetu oraz kolorową drukarkę i skanery.

Biblioteka jest czynna codziennie

  • pn. 7:45 – 16:00
  • wt. 8:30 – 14:30
  • śr.  8:30 – 14:30
  • cz. 8:30 – 14:30
  • pt.  9:00 – 15:00

Kontakt z biblioteką pod nr. tel. 052 322 17 12 wew. 13
e-mail: bibliotekaplastyk@wp.pl

IMG_4176

biblioteka1

 

 

 

 

 

 

Ciekawe linki

https://padlet.com/witkowskaalicja/biblioteka_ustawieniaprywatnosci_kulturawsieci

W nawiązaniu do zajęć, które odbywają się w bibliotece szkolnej z na temat zachowania prywatności w sieci oraz ciekawych stron w internecie zamieszczamy link do padleta z informacjami dla zainteresowanych:

Biblioteka poleca:)