Nauczyciele

Przedmioty ogólnokształcące

Język polski
mgr Grzegorz Kalinowski
mgr Joanna Kościerzyńska
dr Renata Suchenek

Język angielski
mgr Mariola Kamińska
mgr Monika Orzechowska
mgr Hanna Piasecka – haniakubera@vp.pl
mgr Magdalena Wełna
mgr Wojciech Korput

Język niemiecki
mgr Anna Zwięczak

Historia
mgr Ewa Witkowska

Historia sztuki
mgr Wojciech Kieler
dr Ewa Urbańska

Podstawy historii sztuki
mgr Magdalena Wełna

Wiedza o społeczeństwie
mgr Hanna Medoń
mgr Ewa Witkowska

Biologia
mgr Maria Szczerbiak – maria.szczerbak@wp.pl

Geografia
mgr Jadwiga Szczuka

Matematyka
mgr Jolanta Bagniewska
mgr Magdalena Pisarek
mgr Justyna Szczurowska
mgr Joanna Wiśniewska-Kośmider

Fizyka
mgr Magdalena Pisarek

Chemia
mgr Maria Szczerbiak – maria.szczerbak@wp.pl

Informatyka
mgr Jolanta Bagniewska

Wychowanie fizyczne
mgr Sylwia Kaniewska
mgr Beata Biesek
mgr Joanna Dondajewska
mgr Magdalena Przesławska

Podstawy przedsiębiorczości
mgr Grażyna Bratkowska – graza.zub@op.pl

Muzyka
mgr Dorota Chorobińska

Religia
ks. dr Michał Damazyn

Pedagog szkolny
mgr Bernadeta Gizińska

Biblioteka
mgr Dorota Lipowska
mgr Alicja Witkowska

Etyka i filozofia
mgr Ludmiła Orłowska-Jevtić – ludmila.orlowska@gmail.com

Taniec
mgr Arletta Andrzejewska


Przedmioty zawodowe

Rysunek i malarstwo
mgr Anna Drejas
mgr Agnieszka Elwertowska-Komuniewska
mgr Tadeusz Hassek
mgr Bogusław Kuraś
mgr Małgorzata Maciejewska

Rzeźba
mgr Lech Kasprzykowski
mgr Gracjan Kaja

Podstawy fotografii i filmu
mgr Viola Kuś –  violkakus@gmail.com

Projektowanie multimedialne

dr Katarzyna Rumińska

Aranżacja przestrzeni
mgr Julia Rekowska

Projektowanie graficzne
mgr Franciszek Otto – fotto@interia.pl

Publikacje multimedialne
mgr Łukasz Wiese

Podstawy projektowania
mgr Agata Ciesielska
mgr Franciszek Otto – fotto@interia.pl
mgr Julia Rekowska
mgr Aleksandra Bojarska – aleksandrabojarska@wp.pl

Specjalność artystyczna
mgr Aleksandra Bojarska – aleksandrabojarska@wp.pl
mgr Franciszek Otto – fotto@interia.pl
mgr Maria Szefler-Konopska
mgr Łukasz Wiese


Pracownie graficzne

Pracownia sitodruku
mgr Ewa Gordon

Pracownia wklęsłodruku
mgr Jarosław Nowak

Pracownia linorytu i typografii
mgr Jerzy Wankiewicz

Pracownia litografii
mgr Stanisław Matuszczak
mgr Agata Ciesielska

Pracownia fotografii
inż. Róża Zalewska