Nauczyciele

Przedmioty ogólnokształcące

Język polski
mgr Grzegorz Kalinowski – grzegorz.kalinowski@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Joanna Kościerzyńska – joanna.koscierzynska@plastyk.bydgoszcz.pl
dr Renata Suchenek – renata.suchenek@plastyk.bydgoszcz.pl

Język angielski
mgr Mariola Kamińska – mariola.kaminska@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Monika Orzechowska – monika.orzechowska@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Hanna Piasecka – haniakubera@vp.pl
mgr Magdalena Wełna – magdalena.welna@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Wojciech Korput – wojciech.korput@plastyk.bydgoszcz.pl

Język niemiecki
mgr Anna Zwięczak – anna.zwieczak@plastyk.bydgoszcz.pl

Historia
mgr Ewa Witkowska – ewa.witkowska@plastyk.bydgoszcz.pl

Historia sztuki
mgr Wojciech Kieler – wojciech.kieler@plastyk.bydgoszcz.pl
dr Ewa Urbańska – ewa.urbanska@plastyk.bydgoszcz.pl

Podstawy historii sztuki
mgr Magdalena Wełna – magdalena.welna@plastyk.bydgoszcz.pl

Wiedza o społeczeństwie
mgr Hanna Medoń – hanna.medon@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Ewa Witkowska – ewa.witkowska@plastyk.bydgoszcz.pl

Biologia
mgr Maria Szczerbiak – maria.szczerbak@wp.pl

Geografia
mgr Jadwiga Szczuka – jadwiga.szczuka@plastyk.bydgoszcz.pl

Matematyka
mgr Jolanta Bagniewska – jolanta.bagniewska@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Magdalena Pisarek – magdalena.pisarek@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Justyna Szczurowska – justyna.szczurowska@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Joanna Wiśniewska-Kośmider – joanna.wisniewska-kosmider@plastyk.bydgoszcz.pl

Fizyka
mgr Magdalena Pisarek– magdalena.pisarek@plastyk.bydgoszcz.pl

Chemia
mgr Maria Szczerbiak – maria.szczerbak@wp.pl

Informatyka
mgr Jolanta Bagniewska – jolanta.bagniewska@plastyk.bydgoszcz.pl

Wychowanie fizyczne
mgr Sylwia Kaniewska
mgr Beata Biesek
mgr Joanna Dondajewska – joanna.dondajewska@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Magdalena Przesławska

Podstawy przedsiębiorczości
mgr Grażyna Bratkowska – graza.zub@op.pl

Muzyka
mgr Dorota Chorobińska

Religia
ks. dr Michał Damazyn – michal.damazyn@plastyk.bydgoszcz.pl

Pedagog szkolny
mgr Bernadeta Gizińska – bernadeta.gizinska@plastyk.bydgoszcz.pl

Biblioteka
mgr Dorota Lipowska – dorota.lipowska@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Alicja Witkowska – alicja.witkowska@plastyk.bydgoszcz.pl

Etyka i filozofia
mgr Ludmiła Orłowska-Jevtić – ludmila.orlowska@gmail.com

Taniec
mgr Arletta Andrzejewska


Przedmioty zawodowe

Rysunek i malarstwo
mgr Anna Drejas – anna.drejas@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Agnieszka Elwertowska-Komuniewska – agnieszka.elwertowska@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Tadeusz Hassek – tadeusz.hassek@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Bogusław Kuraś – boguslaw.kuras@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Małgorzata Maciejewska – malgorzata.maciejewska@plastyk.bydgoszcz.pl

Rzeźba
mgr Lech Kasprzykowski – lech.kasprzykowski@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Gracjan Kaja

Podstawy fotografii i filmu
mgr Viola Kuś –  violkakus@gmail.com

Projektowanie multimedialne

dr Katarzyna Rumińska

Aranżacja przestrzeni
mgr Julia Rekowska – julia.rekowska@plastyk.bydgoszcz.pl

Projektowanie graficzne
mgr Franciszek Otto – franciszek.otto@plastyk.bydgoszcz.pl

Publikacje multimedialne
mgr Łukasz Wiese – lukasz.wiese@plastyk.bydgoszcz.pl

Podstawy projektowania
mgr Agata Ciesielska – agata.ciesielska@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Franciszek Otto  – franciszek.otto@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Julia Rekowska  – julia.rekowska@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Aleksandra Bojarska – aleksandrabojarska@wp.pl

Specjalność artystyczna
mgr Aleksandra Bojarska – aleksandrabojarska@wp.pl
mgr Franciszek Otto – franciszek.otto@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Maria Szefler-Konopska – maria.szefler-konopska@plastyk.bydgoszcz.pl
mgr Łukasz Wiese – lukasz.wiese@plastyk.bydgoszcz.pl


Pracownie graficzne

Pracownia sitodruku
mgr Ewa Gordon – ewa.gordon@plastyk.bydgoszcz.pl

Pracownia wklęsłodruku
mgr Jarosław Nowak – jaroslaw.nowak@plastyk.bydgoszcz.pl

Pracownia linorytu i typografii
mgr Jerzy Wankiewicz

Pracownia litografii
mgr Stanisław Matuszczak
mgr Agata Ciesielska – agata.ciesielska@plastyk.bydgoszcz.pl

Pracownia fotografii
inż. Róża Zalewska