Dyplom 2021

Emilia Boros pg

Emilia Boros, “Sen” akryl na płótnie 100×140 cm

Ryszard Chojnacki pg

Ryszard Chojnacki, „Głowy i detal” – rysunek lawowany 40×40 cm /1 moduł/

Patrycja Czajkowska pg

Patrycja Czajkowska, bez tytułu, olej na płótnie, dyptyk 100×140 cm

Paulina Czajkowska pg

Paulina Czajkowska, “O rety, fiolety” olej na płótnie, dyptyk 100×240 cm

Borys Głowacki pg

Borys Głowacki, “Martwa natura z kawą” akryl na płótnie, dyptyk 70×200 cm

Maja Gralewska pg

Maja Gralewska, „Autoportret” akryl na płótnie, 120×100 cm

Magdalena Grolik pg

Magdalena Grolik, bez tytułu, olej na płótnie, dyptyk 130×120 cm

Filip Krasuski pg

Filip Krasuski, “Ciałość” seria grafik 50×70 cm

Martyna Kuczyńska pg

Martyna Kuczyńska, “Formuła 1, Królowa motorsportu” akryl na płótnie, tryptyk 180×90 cm

Maria Majewska pg

Maja Majewska, „Łaźnia” akryl na płótnie, 120×200 cm

Marta Maron pg

Marta Maron, „Ciało – pozytyw” akryl na płótnie, 120×80 cm

Sara Okonek pg

Sara Okonek, „Kabiny kąpielowe” akryl na płótnie, 120×80 cm

Martyna Petner pg

Martyna Petner, „On i ona” serigrafia, 50×70 cm

Martyna Stosik pg

Martyna Stosik, „Kompozycje” akryl na płótnie, 120×80 cm

Karolina Suszczyńska pg

Karolina Suszczyńska, „Konie – ruch” rysunek lawowany, 90×70 cm

Emilia Weryho pg

Emilia Weryho, “Gesty” akryl na płótnie, 140×100 cm

Magdalena Zaleśna pg

Magdalena Zaleśna, „Figury ciała” rysunek lawowany, 140×100 cm

Zofia Kolinska pm

Zofia Kolinska, “Wuja” olej na płótnie, 130×130 cm

Szymon Łukaszewski pm

Szymon Łukaszewski, “Morze” akryl na płótnie, dyptyk 70×200 cm

Aleksandra Szydłowska pm

Aleksandra Szydłowska, „Śniadanie na szosie” serigrafia, 40×60 cm

Katarzyna Wąs pm

Katarzyna Wąs, „Przeskalowane materie” akryl na płótnie, 140×80 cm

Martyna Zemke pm

Martyna Zemke, „Obróbka bursztynu” olej na płótnie, 100×180 cm

Jakub Ciszewski pg

Jakub Ciszewski, “Fragmenty” akryl na tekturze, seria portretów 50×70 cm

Anna Dublańska pg

Anna Dublańska, “Ania” węgiel na płycie, dwie prace 100×70 cm

Agata Goryniak pg

Agata Goryniak, “Lekcja baletowa” akryl na płycie, dyptyk 100×140 cm

Angelika Korzeniecka pg

Angelika Korzeniecka, “Portrety z kwiatami” akryl na płótnie, seria portretów 50×70 cm

Aleksandra Maćkowska pg

Aleksandra Maćkowska, “Śmierć i Agata” mieszane techniki rysunkowe, dyptyk 100×140 cm

Julia Roszak pg

Julia Roszak, „Strzępki materii” akryl na płótnie, collage 120×100 cm

Barbara Morawiak pg

Barbara Morawiak, “Zależność kierunków i ciągłość linii” akryl na płótnie, 100×150 cm

Mariusz Nierzwicki aw

Mariusz Nierzwicki, „Odpoczynek Syzyfa, Ciemnoduchy – ekspresja” olej na płótnie, 120×100 cm

Zuzanna Skiba aw

Zuzanna Skiba, „Przestrzeń – niebo” akryl na płótnie, 120×70 cm

Jakub Ulandowski aw

Jakub Ulandowski, „Zapomniane podwórko” akryl na płótnie, 100×140 cm

Jagoda Wójcik aw

Jagoda Wójcik, „Puszki” akryl, collage, 90×70 cm

Monika Polowczyk tda

Monika Polowczyk, „Widoczność w negatywie” serigrafia, 70×50 cm

Oliwia Sankiewicz tda

Oliwia Sankiewicz, „Autoportret z pieskiem” olej na płótnie, 90×70 cm

Wiktoria Sendurkiewicz tda

Wiktoria Sendurkiewicz, „Macierzyństwo” akryl na płótnie, 90×180 cm

Julianna Siedlecka tda

Julianna Siedlecka, „Autoportret” olej na płótnie, 120×80 cm

Aleksandra Stasiak tda

Aleksandra Stasiak, „Portrety Agi” akryl na płótnie, 90×70 cm

Marta Zanewycz tda

Marta Zanewycz, „Moje nenufary” olej na płótnie, 100×180 cm

Tomasz Bałdyga pm

Tomasz Bałdyga, tytuł

Zofia Błaszczyk pm

Zofia Błaszczyk, tytuł

Zuzanna Ciszewska pm

Zuzanna Ciszewska, tytuł

Zuzanna Kołatka pm

Zuzanna Kołatka, tytuł

Julia Kwintal pm

Julia Kwintal, tytuł

Oktawia Sokalska pm

Oktawia Sokalska, tytuł

Roksana Wamka pm

Roksana Wamka, tytuł

Ewa Gąsiorowska pg

Ewa Gąsiorowska, tytuł

Daria Konieczka pg

Daria Konieczka, tytuł

Maja Sawicka pg

Maja Sawicka, tytuł

Natalia Wirkus pg

Natalia Wirkus, tytuł

Julia Zieńkowska pg

Julia Zieńkowska, tytuł

Paulina Antowska aw

Paulina Antowska, tytuł

Michalina Bebyn aw

Michalina Bebyn

Julia Bielawska tda

Dobrawa Górna tda

Dobrawa Górna, tytuł

Julia Jankowska tda

Julia Jankowska, tytuł

Julia Katzur tda

Julia Katzur, tytuł

Karolina Literska tda

Karolina Literska, tytuł

Julia Rogaszewska tda

Julia Rogaszewska, „Flauta”, olej na płótnie 110×140 cm

Zofia Szudy tda

Zofia Szudy, „Brzemię”, „Świętość”, „Ukrzyżowanie”