Rekrutacja – aktualności

Witajcie! Skoro tu zaglądacie to znaczy, że myślicie o naszej szkole. W strefie kandydata znajdziecie aktualizowane informacje o rekrutacji oraz o naszej szkole. Zapraszamy!

Już teraz zapraszamy Cię do udziału w konkursach dla kandydatów. Regulaminy konkursu plastycznego LAS oraz konkursu z wiedzy o Leonie Wyczółkowskim są dostępne w zakładce KONKURSY

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przygotować się do egzaminu praktycznego, prześlij swoje prace do konsultacji na adres: konsultacje@plastyk.bydgoszcz.pl 

Dowiesz się nad czym pracować, na co zwrócić uwagę w kompozycji oraz jak zaplanować realizację zadania w określonym czasie. Informacje zwrotne pomogą Ci przygotować się do egzaminu.
8 stycznia 2021

DRZWI OTWARTE DLA KANDYDATÓW:

20 marca 2021 oraz 22 maja 2021.


7 grudnia 2020

Finalizujemy prace związane z promocją strefy kandydata, tak aby umożliwić Wam stały dostęp do najważniejszych informacji związanych z procesem rekrutacji.

Grafiki z projektu PASJONACI do zakładki REKRUTACJA, przygotowały: Joanna Lisiecka, Suzan Rakocy, Monika Lewandowska, Zuzanna Olszewska, Anna Smykowska, Julia Fehlau, Oliwia Jagódka, Kinga Klajbor, Martyna Kocikowska, Natalia Masłowska, Julia Linowska, Michalina Konop, Klaudia Rybicka, Martyna Sokołowska i Katarzyna Kompanowska.