Nauczyciele

Przedmioty ogólnokształcące

Język polski
mgr Joanna Kościerzyńska
dr Renata Suchenek
mgr Joanna Tokarewicz
mgr Aleksandra Szmelter
mgr Agnieszka Jedlińska-Kawska

Język angielski
mgr Mariola Kamińska
mgr Monika Orzechowska
mgr Hanna Piasecka 
mgr Magdalena Wełna

Język niemiecki
mgr Anna Zwięczak

Historia
mgr Ewa Witkowska

Historia sztuki
mgr Wojciech Kieler
dr Ewa Urbańska
mgr Magdalena Wełna

Wiedza o społeczeństwie
mgr Ewa Witkowska

Biologia
mgr Maria Szczerbiak

Geografia
mgr Jadwiga Szczuka

Matematyka
mgr Jolanta Bagniewska
mgr Magdalena Pisarek
mgr Justyna Szczurowska
mgr Joanna Wiśniewska-Kośmider

Fizyka
mgr Magdalena Pisarek

Chemia
mgr Maria Szczerbiak

Informatyka
mgr Jolanta Bagniewska

Wychowanie fizyczne
mgr Małgorzata Skopowska
mgr Magdalena Przesławska
mgr Katarzyna Trzeciak

Podstawy przedsiębiorczości
mgr Grażyna Bratkowska

Religia
ks. Ronald Ruks

Pedagog/psycholog szkolny
mgr Anna Kasprzak 
mgr Alina Sitkowska

Biblioteka
mgr Dorota Lipowska
mgr Alicja Witkowska

Etyka i filozofia
mgr Ludmiła Orłowska-Jevtić

 


Przedmioty zawodowe

Rysunek i malarstwo
mgr Anna Drejas
mgr Agnieszka Elwertowska-Komuniewska
mgr Tadeusz Hassek
mgr Bogusław Kuraś
mgr Małgorzata Maciejewska
mgr Sebastian Tucholski

Rzeźba
mgr Lech Kasprzykowski
mgr Małgorzata Wojnowska-Sobecka

Podstawy fotografii i filmu
mgr Viola Kuś

Projektowanie multimedialne
mgr Łukasz Wiese

Aranżacja wnętrz
mgr Julia Stępniewska
mgr Joanna Czołgosz
mgr Monika Pyszczyńska

Projektowanie graficzne
mgr Aleksandra Bojarska
mgr Franciszek Otto
mgr Joanna Kapała

Publikacje multimedialne
mgr Łukasz Wiese

Techniki druku artystycznego
mgr Agata Ciesielska-Shovkun
mgr Aleksandra Bojarska

Podstawy projektowania
mgr Agata Ciesielska
mgr Franciszek Otto 
mgr Julia Stępniewska
mgr Aleksandra Bojarska

Specjalność artystyczna
mgr Aleksandra Bojarska
mgr Franciszek Otto 
mgr Maria Szefler-Konopska
mgr Łukasz Wiese


Pracownie graficzne

Pracownia sitodruku
mgr Ewa Gordon

Pracownia wklęsłodruku
mgr Jarosław Nowak

Pracownia linorytu i typografii
mgr Agata Ciesielska-Shovkun

Pracownia litografii
mgr Agata Ciesielska-Shovkun

Pracownia fotografii
mgr Viola Kuś
inż. Róża Zalewska